+strona główna     +dodaj do ulubionych    +deutsche version Dziś są imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Jelenia Góra - noclegi, hotele, plan miasta i atrakcje

Szukaj na stronieInfo

»Karkonosze
»Jelenia Góra
»Cieplice
»Jagniątków
»Kalendarz imprez »Galeria


w REGIONIE

Karpacz
www.karkonosze.ig2.pl
Agroturystyka
www.szklarska.ig.pl
Jelenia Góra
Szklarska
www.popracy.pl
www.urlop.info.pl
Bad Flinsberg

online: (1)

Jesteś gościem


Imprezy

Kalendarium imprez Jelenia Góra

10. edycja Concerti Pasquali - wielkanocny festiwal muzyczny w Dolinie Pałaców i Ogrodów
miejsce: Dolina Pałaców i Ogrodów
organizator: Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej
Impreza odbywa się :2018, w miesiąc (u)(ach): Marzec Kwiecień
W dniach : 30 1 2
Zapraszamy na 10. edycję Concerti Pasquali - wielkanocnego festiwalu muzycznego w Dolinie Pałaców i Ogrodów - www.concertipasquali.eu

Gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu będzie Maciej Obara - pochodzący z Jeleniej Góry saksofonista, którego najnowsza płyta właśnie została nominowana do nagrody Fryderyka 2018. Maciej zagra recital solo w Pałacu Wojanów 02.04.18, w Wielkanocny Poniedziałek o 17:00. Wstęp na koncert jest bezpłatny. W Wielki Piątek 30.03.18 w Domu Gerharta Hauptmanna Marcin Armański zagra m.in. przepiękny utwór J. Pachelbela Hexachordum Apollinis na zbudowanym przez siebie klawikordzie. Wstęp na ten koncert także będzie wolny. W Wielką Sobotę i Niedzielę zapraszamy na recitale z fortepianem. Baryton, Sebastian Szumski zaśpiewa pieśni Mieczysława Karłowicza i Johannesa Brahmsa w Pałacu Pakoszów, a Anna Patrys, swoim mocnym sopranem dramatycznym, docenionym m.in. na prestiżowym konkursie dla sopranów dramatycznych im. Elizabeth Connell w Sydney zaśpiewa Stabat Mater L. Boccheriniego w Pałacu Staniszów.

 Dla najmłodszych mamy także festiwalowy konkurs, w którym można wygrać m.in. voucher na obiad z najbliższymi w Kukutu Cafe oraz karnet na basen w Pałacu Wojanów.
Szczegóły na stronie www.