+strona główna     +dodaj do ulubionych    +deutsche version Dziś są imieniny: Aliny, Anety, Benona
Jelenia Góra - noclegi, hotele, plan miasta i atrakcje

Szukaj na stronieInfo

»Karkonosze
»Jelenia Góra
»Cieplice
»Jagniątków
»Kalendarz imprez »Galeria


w REGIONIE

Karpacz
www.karkonosze.ig2.pl
Agroturystyka
www.szklarska.ig.pl
Jelenia Góra
Szklarska
www.popracy.pl
www.urlop.info.pl
Bad Flinsberg

online: (2)

Jesteś gościem


Imprezy

Kalendarium imprez Jelenia Góra

Gala Noworoczna z Orkiestrą Klassik Modern
miejsce: Zdrojowy Teatr Animacji, Park Zdrojowy 1, Jelenia Góra
godziny: 19:00
organizator: Zdrojowy Teatr Animacji, Miasto Jelenia Góra
Impreza odbywa się :2019, w miesiąc (u)(ach): Styczeń
W dniach : 1
Już tradycyjnie witamy Nowy Rok w Zdrojowym Teatrze Animacji z muzyką. Tym razem w świat muzyki wiedeńskiej i musicalowej zabierze nas orkiestra kameralna Klassik Modern oraz soliści-wokaliści Joanna Szabla i Adam Woźniak.
Zapraszamy w podróż do magicznego świata muzyki, gdzie zabrzmią znane melodie.
W programie m.in.:
,,Nad pięknym modrym Dunajem” J. Straussa, „Weiner Blut” Johanna Straussa, „Odgłosy Wiosny” J. Straussa, ,,Gdybym był bogaty” z musicalu „Skrzypek na dachu” J.Bocka , Śnić sen” z musicalu „Człowiek z la Manchy” M. Leigh, ,,Przetańczyć całą noc” z musicalu „My Fair Lady”, duet wszechczasów ,,Usta milczą dusza śpiewa” F.Lechara oraz polki: „TrikTrak”, „Annen Polka” , „Polka Pizzicato” i inne...

Orkiestra Kameralna Filharmonii Dolnośląskiej „Klassik Modern” istnieje od maja 2005 roku. Inicjatorem jej powstania i kierownikiem artystycznym jest Roman Samostrokov, wybitny wiolonczelista, kompozytor i aranżer. Członkami orkiestry są doświadczeni muzycy, którzy występowali wcześniej w renomowanych orkiestrach i zespołach kameralnych w Polsce i za granicą. „Klassik Modern” wiele koncertuje grając arcydzieła muzyki klasycznej, ale także muzykę współczesną: poważną i rozrywkową. Kompozycje Romana Samostrokova oraz jego aranżacje orkiestrowe muzyki Beatlesów i innych gigantów muzyki popularnej, hitów muzyki filmowej i standardów jazzowych przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem przez publiczność sal filharmonicznych oraz uczestników wielu imprez kulturalnych oraz spotkań biznesowych. Orkiestra koncertowała z wybitnym wirtuozami muzyki klasycznej i wieloma gwiazdami estrady w całej Polsce oraz wielu stolicach, czy metropoliach kulturalnych Europy.
Od czasu swojego powstania orkiestra występowała na licznych festiwalach, między innymi: Noce Kościołów (Wrocław), Międzynarodowy Festiwal im. H. Wieniawskiego (Szczawno Zdrój), Koncerty Pokoju (Jawor), Międzynarodowy Festiwal im. Krzysztofa Pendereckiego (Münster, Niemcy).
 
Bilety: 60 złLOKALIZACJA