+strona główna     +dodaj do ulubionych    +deutsche version Dziś są imieniny: Aliny, Anety, Benona
Jelenia Góra - noclegi, hotele, plan miasta i atrakcje

Szukaj na stronieInfo

»Karkonosze
»Jelenia Góra
»Cieplice
»Jagniątków
»Kalendarz imprez »Galeria


w REGIONIE

Karpacz
www.karkonosze.ig2.pl
Agroturystyka
www.szklarska.ig.pl
Jelenia Góra
Szklarska
www.popracy.pl
www.urlop.info.pl
Bad Flinsberg

online: (3)

Jesteś gościem


Imprezy

Kalendarium imprez Jelenia Góra

LIGA ROCKA. Koncert eliminacyjny.
miejsce: Sala Nova JCK, ul. 1 Maja 60, Jelenia Góra
godziny: 17:00
organizator: JCK, Miasto Jelenia Góra
Impreza odbywa się :2019, w miesiąc (u)(ach): Kwiecień
W dniach : 12
Jeleniogórska "LIGA ROCKA", to od 23 lat jeden z ciekawszych festiwali rockowych na Dolnym Śląsku, a może nawet w naszym kraju - bowiem przyjeżdżające zespoły z całej Polski za każdym razem wyrażają się o nim jak najlepiej i nie mogą wyjść z zachwytu twierdząc iż takich przeglądów, festiwali nie ma w ich stronach. To zachęca do dalszego działania animatorów życia muzycznego a przede wszystkim głównego organizatora, jakim jest Jeleniogórskie Centrum Kultury.

Ten najbardziej popularny przegląd młodych zespołów rockowych znany jest już w całej Polsce. Liga Rocka już zdążyła nabrać nowych kształtów i nowych form związanych z realizowanym przez Jeleniogórskie Centrum Kultury projektem „ Partnerzy z kulturą”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014 – 2020.

Liga Rocka jest od wielu lat znaną imprezą w Polsce, która daje szansę młodym, zdolnym muzykom zaistnieć na rockowej scenie. To właśnie na tej imprezie stawiały swoje pierwsze kroki już dziś mocno wypromowane przez radiową Trójkę i Radio Wrocław zespoły. Dzięki niej mają możliwość pokazania się przed szerokim audytorium, zdobycia pierwszych profesjonalnych szlifów, a także zaprezentowania własnej, oryginalnej muzyki rockowej we wszystkich jej odcieniach. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen sympatycy muzyki rockowej mają też okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które proponują dziś modne nurty spod znaku punk i alternatywnego rocka czy cross over.
Bilety: bezpłatne wejściówki do odbioru przed koncertem w sekretariacie JCK ul. 1 Maja 60
LOKALIZACJA